|
Wszystko rozumiem, ale mówimy o problemach nie całej Wisły, a tylko Wisła S.A. Może i pomysł nierealny, ale ja tylko rzuciłem hasło w odpowiedzi na komentarz o sprzedaży jakiegoś procenta udziałów Mandziarze w zamian za zrezygnowanie z długu i zaczęła się napinka
|