Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8187
Stary 21.11.2014, 15:51
Wszystko rozumiem, ale mówimy o problemach nie całej Wisły, a tylko Wisła S.A. Może i pomysł nierealny, ale ja tylko rzuciłem hasło w odpowiedzi na komentarz o sprzedaży jakiegoś procenta udziałów Mandziarze w zamian za zrezygnowanie z długu i zaczęła się napinka
Odpowiedz cytując