|
Niestety nie ma co się spodziewać jakiejś większej akcji opd kibiców, kiedy pomiędzy piknikami a kumatymi panują antagonizmy. Jedna strona bez podstawie wyzywa drugą i odwrotnie. Wisła ma naprawdę wiele kibiców, niestety w ostatnich latach wizerunek kibica ucierpiał. Słusznie, niesłusznie jeden wuj to jest fakt. I zanim SKWK zabierze się za zarządzanie klubem, powinna rozwiązać problemy kibiców i ich zjednoczyć, wszystkich.
|