Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 21.11.2014, 13:51
Teoretycznie na swoim stadionie z beniaminkiem powinniśmy ugrać komplet punktów, ale niczego nie można być pewnym.

Ja tradycyjnie, przekornie, stawiam na zwycięstwo gości. I oby znowu obróciło się na naszą korzyść.
Odpowiedz cytując