Temat
:
[16 kolejka] WISŁA Kraków - Górnik Łęczna, 22 listopada, godz. 15:30.
Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
10
21.11.2014, 13:51
Teoretycznie na swoim stadionie z beniaminkiem powinniśmy ugrać komplet punktów, ale niczego nie można być pewnym.
Ja tradycyjnie, przekornie, stawiam na zwycięstwo gości. I oby znowu obróciło się na naszą korzyść.
gypsy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gypsy
Znajdź inne posty napisane przez gypsy