emj10 napisał(a):

Akurat zniesienie ulg, ograniczenie pomostówek, mundurówek i zmniejszenie liczby wczesnych rencistów trudno interpretować jako minus chyba, że ktoś jest socjalistą
|
Ale jedno z drugim nie ma wiele wspólnego.
Utrzymywanie wszystkich przywilejów mundurowych czy kopalnianych to choroba i samobójstwo finansowe - natomiast umiejętne ulgi mają wpływ na tempo inwestycji czy tak przyziemne tematy jak przyrost naturalny.