emj10 napisał(a):

Akurat zniesienie ulg, ograniczenie pomostówek, mundurówek i zmniejszenie liczby wczesnych rencistów trudno interpretować jako minus chyba, że ktoś jest socjalistą
|
dobra rozmywacz napisał i wraca do pracy u niemca , w badylarni ? w geriatrii ? pochwali się ?