Piłkarze Wisły Kraków zimą pojadą na obóz do Turcji.
kraków.sport.pl napisał(a):
Po raz pierwszy od roku krakowianie wyjadą poza Myślenice na obóz przygotowawczy. W zimie trenowali w Grodzisku Wielkopolskim, a później pojechali do Turcji. W lecie pieniędzy na zgrupowanie już nie było - wiślacy zostali w ośrodku treningowym.
W styczniu podopieczni Franciszka Smudy znowu zostaną pod Krakowem, ale już pod koniec miesiąca udadzą się na 10 dni do Turcji, gdzie będą przygotowywać się do sezonu.
Ekstraklasa wznowi rozgrywki w połowie lutego.
|