Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5848
Stary 21.11.2014, 12:54
Piłkarze Wisły Kraków zimą pojadą na obóz do Turcji.

kraków.sport.pl napisał(a):
Po raz pierwszy od roku krakowianie wyjadą poza Myślenice na obóz przygotowawczy. W zimie trenowali w Grodzisku Wielkopolskim, a później pojechali do Turcji. W lecie pieniędzy na zgrupowanie już nie było - wiślacy zostali w ośrodku treningowym.

W styczniu podopieczni Franciszka Smudy znowu zostaną pod Krakowem, ale już pod koniec miesiąca udadzą się na 10 dni do Turcji, gdzie będą przygotowywać się do sezonu.

Ekstraklasa wznowi rozgrywki w połowie lutego.
Odpowiedz cytując