tommiyacht napisał(a):

mam nadzieję, że nie.
element napisał(a):

Kibice Glasgow Rangers przychodzili na stadion w 4 lidze w sile 50.0000 widzów, co Ty porównujesz? tam jest inna mentalność i realna miłość do klubu, u nas to w większości pokazówka i kibicowanie Legii raz w roku.
Ilu kibiców Wisły wpłaciło pieniądze na Akademię Piłkarską Wisły? ilu wpłaciło na renowację grobu Henryka Reymana? ilu wpłaciło na budowę muzeum Wisły Kraków? to jest kpina.. gdyby nie pomoc SKWK i osób prywatnych ani renowacji grobu ani planów z muzeum by nie było.. a Ty chcesz wykupować część akcji.
U nas jedynie na forum jest duża wrzawa, w ch.uj wpisów, tysiące zarejestrowanych użytkowników, ale jak przychodzi dać coś od siebie Wiśle to 90% z tego grona milczy.
Zdrowia dla Cupiała.
|
Po pierwsze, akademia, grób, muzemu, to nie majątek Wisła Kraków S.A., a o tej spółce mówię.
Po drugie, gdyby nie SKWK i bezsensowny protest, Wisła nie miałaby takich problemów jakie ma teraz. Łaskę zrobili, że przerwali protest, podwyższyli ceny biletów, a o czymś takim jak krzywa Laffera pojęcia nie mają. Teraz widać po frekwencji co to dało. Podstawowe ekonomiczne procesy powinny być znane tym tępakom, ale pewnie Ci, którzy to wymyślili podstawówki nawet nie skończyli, skoro tego nie znają.