Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29133
Stary 21.11.2014, 12:34
york09 napisał(a):Wyświetl post
Kerim nadajesz tak jak prezes, Polska się zwija i ty to powtarzasz. Jakoś nie mogę sobie przypomnieć osiągnięć PISu gdy rządzili. Co takiego za ich rządów powstało? Przypomnij mi jak się Polska rozwinęła za rządów twojej partii.
Jak już nie możesz w kraju znaleźć ich dokonań to przynajmniej za co Kraków powinien dziękować prezesowi
yorkuś , proszę daj spokój, jak nie pamiętasz to zajrzyj do danych z tych lat, przypomnę Ci że PIS rządził 15 miesięcy w towarzystwie konia i leppera,rządzić z nimi to dramat , dłużej się nie dało