FraMat napisał(a):

Oj tam... to niech Wisła spłaci Mandziarę sprzedając mu jakiś procencik w akcjach Wisły SA. Jako udziałowiec nie będzie już się z swoją firmą tak szarpał
|
To już lepiej niech Cupiał sprzeda część akcji kibicom, tak jak to było z Glasgow Rangers na przykład. Fani mieliby większe możliwości decyzyjne no i przede wszystkim załataliby częściowo budżet. Chyba wszystkim byłoby to na rękę