Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8179
Stary 21.11.2014, 12:07
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Oj tam... to niech Wisła spłaci Mandziarę sprzedając mu jakiś procencik w akcjach Wisły SA. Jako udziałowiec nie będzie już się z swoją firmą tak szarpał
To już lepiej niech Cupiał sprzeda część akcji kibicom, tak jak to było z Glasgow Rangers na przykład. Fani mieliby większe możliwości decyzyjne no i przede wszystkim załataliby częściowo budżet. Chyba wszystkim byłoby to na rękę
Odpowiedz cytując