Szpen napisał(a):

|
Wiele można zmienić,wręcz trzeba! Ale nikt mnie nie przekona, że Polska to ruina.
|
Wystarczy, ze Polacy mają jedne z najniższych pensji w UE i wystarczy już tego dobrobytu. O służbie zdrowia też się lepiej nie wypowiadać.
Że rządząca banda przygotowuje im w Sejmie pracujące soboty, podczas gdy w Europie czas pracy to często poniżej 40 h/tydzień. itp. itd.