Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29124
Stary 21.11.2014, 09:12
Szpen napisał(a):Wyświetl post
Wiele można zmienić,wręcz trzeba! Ale nikt mnie nie przekona, że Polska to ruina.
Wystarczy, ze Polacy mają jedne z najniższych pensji w UE i wystarczy już tego dobrobytu. O służbie zdrowia też się lepiej nie wypowiadać.
Że rządząca banda przygotowuje im w Sejmie pracujące soboty, podczas gdy w Europie czas pracy to często poniżej 40 h/tydzień. itp. itd.