Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 21.11.2014, 09:06
Oj widzę że zażarta dyskusja się toczy. Niech będzie choć 1:0 ale jak znam naszych to do przerwy 0:1 a potem może 2;1. Pytanie tylko czy z pustymi kieszeniami będzie się chciało grać
Odpowiedz cytując