Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
29116
20.11.2014, 22:26
Szpen
napisał(a):
a co to za zamach stanu?
wreszcie Stankiewicz i Braun dostaną sprawy karne za swoje chore oszołomstwo. A Wipler dostanie kolejny raz pałą
Do lochów z nimi, inaczej rzeczywiście to Państwo nie działa
Dlaczego tak bardzo bronisz sitwe, która zrujnowała Polske
Ostatnio edytowane przez AYALA : 20.11.2014 o godz. 22:29.
AYALA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AYALA
Znajdź inne posty napisane przez AYALA