Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29115
Stary 20.11.2014, 22:21
Szpen napisał(a):Wyświetl post
a co to za zamach stanu?

wreszcie Stankiewicz i Braun dostaną sprawy karne za swoje chore oszołomstwo. A Wipler dostanie kolejny raz pałą

Do lochów z nimi, inaczej rzeczywiście to Państwo nie działa
podobno jesteś z warszawki, idż tam i powiedz im to w twarz, Wiplerowi przy...ol pałą , zamknij ich do lochu,

i dzień zaliczysz do udanych