Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
Od: 04.2014
Offline
#
29115
20.11.2014, 22:21
Szpen
napisał(a):
a co to za zamach stanu?
wreszcie Stankiewicz i Braun dostaną sprawy karne za swoje chore oszołomstwo. A Wipler dostanie kolejny raz pałą
Do lochów z nimi, inaczej rzeczywiście to Państwo nie działa
podobno jesteś z warszawki, idż tam i powiedz im to w twarz, Wiplerowi przy...ol pałą , zamknij ich do lochu,
i dzień zaliczysz do udanych
kerim1906
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kerim1906