Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
29114
20.11.2014, 22:08
Szpen
napisał(a):
a co to za zamach stanu?
wreszcie Stankiewicz i Braun dostaną sprawy karne za swoje chore oszołomstwo. A Wipler dostanie kolejny raz pałą
Do lochów z nimi, inaczej rzeczywiście to Państwo nie działa
http://wpolityce.pl/polityka/220768-...dka-agentem-sb
uposledzony_ale_kumaty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do uposledzony_ale_kumaty
Znajdź inne posty napisane przez uposledzony_ale_kumaty