Wyświetl pojedynczy post
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29114
Stary 20.11.2014, 22:08
Szpen napisał(a):Wyświetl post
a co to za zamach stanu?

wreszcie Stankiewicz i Braun dostaną sprawy karne za swoje chore oszołomstwo. A Wipler dostanie kolejny raz pałą

Do lochów z nimi, inaczej rzeczywiście to Państwo nie działa
http://wpolityce.pl/polityka/220768-...dka-agentem-sb