Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Jean_Paulista
Member
Od: 06.2007
Skąd: Koszalin
Offline
#
29112
20.11.2014, 21:19
Manifestanci od dwóch godzin okupują siedzibę PKW. Zorganizowali nawet konferencję prasową, której część pokazała TVP Info, a TVN udawało, że nic o niczym nie wie. LIVE:
http://new.livestream.com/premiummediapl/events/3600732
Jean_Paulista
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jean_Paulista
Znajdź inne posty napisane przez Jean_Paulista