Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29109
Stary 20.11.2014, 18:35
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Kocur jeszcze kilka słów odnośnie tej czeskiej lustracji i dekomunizacji.
http://blogpress.pl/node/16550

Warto przeczytać i obejrzeć całość, ale jak nie to wrzucę kilka cytatów:



Także tentego. W naszych warunkach partia komunistyczna nie miałaby racji bytu, gdyż jest konstytucyjnie zakazana.
nie zaśmiecaj bo nikt twoich rozmywań nie czyta, są ważne tematy a nie rozmywanie