emj10 napisał(a):

Kocur jeszcze kilka słów odnośnie tej czeskiej lustracji i dekomunizacji.
http://blogpress.pl/node/16550
Warto przeczytać i obejrzeć całość, ale jak nie to wrzucę kilka cytatów:
Także tentego. W naszych warunkach partia komunistyczna nie miałaby racji bytu, gdyż jest konstytucyjnie zakazana.
|
nie zaśmiecaj bo nikt twoich rozmywań nie czyta, są ważne tematy a nie rozmywanie