Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8171
Stary 20.11.2014, 15:06
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Nie mogę tego pojąć...

Korzysta się z usług zewnętrznego konsultanta (Manadziara) i w umowie jest napisane: 30% kwoty transakcji dla konsultanta. Więc do ....y nędzy jak transakcja dochodzi do skutku to płacę te 30% i mam święty spokój.

Coraz bardziej widać kto rządził naszym klubem przez ostatnie "n" lat ... :/

i dlatego wlasnie nigdy nie gralismy ani nie bedziemy grac w LM ... Cupial byl i troche wciaz jest dojna krowa ( dla mnie to to samo co FRAJER ) dla cwaniaczkow ktorzy go omotali a i ON trzymal sie ich kurczowo , wiec efekt jest jaki jest ...chytry traci 2 x - zapamietajcie to sobie .... i nawet jesli naprawde dojdzie do degradacji to wspolczuje 95 % ludzi na tym forum i stadionie .....wiekszosc nie ma pojecia jak bylo przed era Cupiala .... przegladnijcie archiwum - Wisla naprawde przed 97 rokiem byla slaba i grala lige nizej , to dla wiekszosci niezly Matrix i naprawde wspolczuje im tego wstrzasu ...to musialo sie tak skonczyc ... tylko LetFootballWin potrafi z dlugu szacowanego ponoc na 300-400 mln wobec ITI - nagle w momencie zejsc do kilku lub kilkunastu ... ale pacynki Kulczyka ktorzy teraz zadza 7 moga - da sie ? da sie ....
Odpowiedz cytując