|
Senior Member
Offline
|
#8167

20.11.2014, 14:16
|
Kocur napisał(a): 
Nie mogę tego pojąć...
Korzysta się z usług zewnętrznego konsultanta (Manadziara) i w umowie jest napisane: 30% kwoty transakcji dla konsultanta. Więc do ....y nędzy jak transakcja dochodzi do skutku to płacę te 30% i mam święty spokój.
Coraz bardziej widać kto rządził naszym klubem przez ostatnie "n" lat ... :/
|
Kto był wtedy prezesem?
|
|