Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8166
Stary 20.11.2014, 14:16
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ale czy kasa zamrożona przez UEFA = Kasa na koncie w banku oprocentowanym by pieniadz nie tracił na wartości, czy po prostu gdzies sobie leży 7 stówek ojro i czeka ?

Imho taka bańka euro nawet dla chłopa który ma przejsciowe problemy nie powinna być problemem.
UEFA zamroziła wypłatę a nie konkretna gotówkę. Tzn. tą kasę sprzed 2 lat, która miała być przelana dla Wisły trafiła do innego klubu, a dla Wisły została jedynie zarezerwowana wypłata przy słusznym założeniu, ze w chwili wypłaty UEFA będzie wypłacalna. Czyli 700 E UEFA obracało a nie trzymało na koncie.

Pomoc Cupiała, jeżeli takowa będzie, uratuje nas przed degradacją ale nie zmieni wypłacalności klubu czy zbytnio wielkości długu. Aby coś się ruszyło z punktu widzenia kibica, czyli np. transfery to morze gotówki musiałoby być wpompowane. Realnie? Tylko nowy właściciel/udziałowiec spełniłby ten warunek o ile miałby ambicje jak Boguś na początku bycia właścicielem.
Ostatnio edytowane przez Kaan : 20.11.2014 o godz. 14:18.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując