Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8165
Stary 20.11.2014, 14:12
Nie mogę tego pojąć...

Korzysta się z usług zewnętrznego konsultanta (Manadziara) i w umowie jest napisane: 30% kwoty transakcji dla konsultanta. Więc do ....y nędzy jak transakcja dochodzi do skutku to płacę te 30% i mam święty spokój.

Coraz bardziej widać kto rządził naszym klubem przez ostatnie "n" lat ... :/
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując