|
Nie mogę tego pojąć...
Korzysta się z usług zewnętrznego konsultanta (Manadziara) i w umowie jest napisane: 30% kwoty transakcji dla konsultanta. Więc do ....y nędzy jak transakcja dochodzi do skutku to płacę te 30% i mam święty spokój.
Coraz bardziej widać kto rządził naszym klubem przez ostatnie "n" lat ... :/
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|