emj10 napisał(a):

No tak Czesi podjęli działania, że jako jedyni w Europie mają silną komunistyczna partię w parlamencie
|
Czy któryś z obecnych członków był w "czechosłowackim pzpr" ?
Nie, więc po co pisać bzdury. U nas też jest nowe pokolenie lewaków w SLD, niech sobie będzie. Najważniejsze to odciąć starych od koryta i władzy.