york09 napisał(a):

|
Kerim to nie realne (chociaż byłoby fajnie) . w/g ciebie to każdy ponad 40 lat nie powinien być czynnym politykiem.
|
opcja zerowa nie dotyczy tylko polityków ,dotyczy wszystkich sfer życia np.prokuratury , sądy ,PKW, US, służby itd, powiem Ci więcej nawet 50 -cio czy 60-ciolatkowie moga pełnić funkcje publiczne