Kocur napisał(a):

Myślę że nie chodzi tutaj o rok urodzenia ale koneksje.
Czesi podjęli uchwalę "20" lat temu, zakazując dożywotniego pełnienia funkcji publicznych wszystkim, którzy mieli cokolwiek wspólnego z partią. Dało się.
A u nas do dzisiaj jakby poszukać to pewnie wśród posłów, senatorów, już nie mówiąc o lokalnych wójtach i innych było umoczonych w pzpr.
|
widzisz dla Ciebie to proste do zrozumienia , a szpenie czy yorkusie mają problem ?