Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29083
Stary 20.11.2014, 11:11
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
w tym kraju tylko opcja zerowa może coś zmienić ,kto to zrobi ? nie wiem , wydaje mi się że jedyną nadzieją na zmianę są młodzi,wszystko co ma korzenie PRL-u trzeba wypalić gorącym żelazem, niestety w Polsce prawie wszystko ma takie korzenie
czyli Twoja matka i ojciec też mają za kołnierzem? Albo ludzie urodzeni 70-89 to też sami oszuści? .......is.sz jak potłuczony.