kerim1906 napisał(a):

|
w tym kraju tylko opcja zerowa może coś zmienić ,kto to zrobi ? nie wiem , wydaje mi się że jedyną nadzieją na zmianę są młodzi,wszystko co ma korzenie PRL-u trzeba wypalić gorącym żelazem, niestety w Polsce prawie wszystko ma takie korzenie
|
czyli Twoja matka i ojciec też mają za kołnierzem? Albo ludzie urodzeni 70-89 to też sami oszuści? .......is.sz jak potłuczony.