Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29081
Stary 20.11.2014, 10:53
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Sędziowie wprost z PRLu Takim sędziom to ja dziękuję. Nie ufam niczemu co wykiełkowało z tamtego systemu bo tak samo jak oni są sędziami to inni są profesorami czy ogólnie elitami powstałymi w tamtych czasach jak Bauman, Bartoszewski itp.
w tym kraju tylko opcja zerowa może coś zmienić ,kto to zrobi ? nie wiem , wydaje mi się że jedyną nadzieją na zmianę są młodzi,wszystko co ma korzenie PRL-u trzeba wypalić gorącym żelazem, niestety w Polsce prawie wszystko ma takie korzenie