Jaroo1 napisał(a):

Sędziowie wprost z PRLu Takim sędziom to ja dziękuję. Nie ufam niczemu co wykiełkowało z tamtego systemu bo tak samo jak oni są sędziami to inni są profesorami czy ogólnie elitami powstałymi w tamtych czasach jak Bauman, Bartoszewski itp.
|
w tym kraju tylko opcja zerowa może coś zmienić ,kto to zrobi ? nie wiem , wydaje mi się że jedyną nadzieją na zmianę są młodzi,wszystko co ma korzenie PRL-u trzeba wypalić gorącym żelazem, niestety w Polsce prawie wszystko ma takie korzenie