Krav napisał(a):

|
no i brawo - jak jeszcze namówisz chociaż jedną osobę, która na mecz by nie poszła, żeby kupiła bilet to brawo x2. I niech każdy kto to przeczyta zrobi podobnie.
|
Na stadionie niech będzie 12. tys na Łęcznej. Ale biletów zakupionych niech będzie 18 tyś.
Teraz nie ma żadnego problemu. Są bilety za 15 zł, 20, 25. Kupcie, zróbcie przelew i jak nie możecie być na stadionie to oglądnijcie na C+. Nie ważne.