Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11088
Stary 20.11.2014, 10:26
Krav napisał(a):Wyświetl post
no i brawo - jak jeszcze namówisz chociaż jedną osobę, która na mecz by nie poszła, żeby kupiła bilet to brawo x2. I niech każdy kto to przeczyta zrobi podobnie.
Na stadionie niech będzie 12. tys na Łęcznej. Ale biletów zakupionych niech będzie 18 tyś.

Teraz nie ma żadnego problemu. Są bilety za 15 zł, 20, 25. Kupcie, zróbcie przelew i jak nie możecie być na stadionie to oglądnijcie na C+. Nie ważne.
Odpowiedz cytując