Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8159
Stary 19.11.2014, 21:17
huberix napisał(a):Wyświetl post
..
W sprawie sporu BC z prokuraturą w kontekście US i PFRON-u, nic nie jest rozstrzygnięte, stąd pisanie że już sprawa dla BC przegrana to objaw złej woli, pytanie wobec kogo !? Wobec Cupiała czy wobec Wisły.. moim zdaniem jedno i drugie.. jak ktoś z góry zakłada że już sprawa jest przesądzona na niekorzyść, znaczy źle życzy Wiśle ..ja tak to postrzegam.

W interesie Wisły są dobre wieści o BC, jak i dobre wieści o nowych i poważnych kontrahentach do współpracy z BC, pamiętajmy też, że dziś czy się to komuś podoba czy nie klucz do uratowania klubu na poziomie ekstraklasy ma w większym stopniu niż jej piłkarze, trener i kibice,.. osobiście Bogusław Cupiał, stąd żarciki typu PDW, uważam są nie na miejscu, nie gryzie się ręki która nas żywi, a że żywić powinna lepiej, to już inna sprawa, krytykuję i sam ten stan rzeczy..tyle że nie zmienia to faktu, iż BC należy życzyć we własnym, dobrze rozumianym interesie, dobrze i bardzo dobrze, najlepiej aby miał jak najszybciej, wspomnianych już powyżej w tekście, dobrych współinwestorów w Wiśle.
Odpowiedz cytując