Karherop napisał(a):

napisałeś że wyrażasz ZAUFANIE do wyników, a te jak wiadomo zanim trafią do mediów są muszą być wprowadzone do systemu PKW
gubisz się facet w zeznaniach i ciągle nie wiem do czego dążysz, czy do stwierdzenia że wszyscy ludzie w komisjach wyborczych to uczciwi ludzie i dasz sobie rękę uciąć?
Nie wiem czy chcesz zrobić siebie, czy z nas idiotów. Bo w takim poziom naiwności nie wierzę.
|
Kiedy wyniki muszą być wprowadzone do PKW żeby trafić do mediów?
Na poziomie OKW przecież są zliczane głosy z okręgu, wędrują one do baz i zostają opublikowane na BIP-ie. Zanim te wyniki pójdą gdzieś dalej znają je mężowie zaufania, członkowie komisji, a przez nich KWW, lokalna prasa i społeczność danej miejscowości. Na przykładzie Wołomina z niedzieli na poniedziałek prawie wszystko było jasne, a do wczoraj zostało wszystko opublikowane na BIP-ie.
Zupełnie myślisz sprawy związane z OKW oraz te ogólnopolskie z PKW.