Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29063
Stary 19.11.2014, 18:14
Karherop napisał(a):Wyświetl post
napisałeś że wyrażasz ZAUFANIE do wyników, a te jak wiadomo zanim trafią do mediów są muszą być wprowadzone do systemu PKW

gubisz się facet w zeznaniach i ciągle nie wiem do czego dążysz, czy do stwierdzenia że wszyscy ludzie w komisjach wyborczych to uczciwi ludzie i dasz sobie rękę uciąć?

Nie wiem czy chcesz zrobić siebie, czy z nas idiotów. Bo w takim poziom naiwności nie wierzę.
poznaj go bliżej ,poczytaj co pisał wcześniej, a nie będziesz miał wątpliwości o co mu chodzi, zwykły rozmywacz, przy tym mitoman i bajkopisarz , zapomniałbym jeszcze kłamca, zapytaj , wie dlaczego tak go nazywam , do dzisiaj nie przeprosił