Karherop napisał(a):

napisałeś że wyrażasz ZAUFANIE do wyników, a te jak wiadomo zanim trafią do mediów są muszą być wprowadzone do systemu PKW
gubisz się facet w zeznaniach i ciągle nie wiem do czego dążysz, czy do stwierdzenia że wszyscy ludzie w komisjach wyborczych to uczciwi ludzie i dasz sobie rękę uciąć?
Nie wiem czy chcesz zrobić siebie, czy z nas idiotów. Bo w takim poziom naiwności nie wierzę.
|
poznaj go bliżej ,poczytaj co pisał wcześniej, a nie będziesz miał wątpliwości o co mu chodzi, zwykły rozmywacz, przy tym mitoman i bajkopisarz , zapomniałbym jeszcze kłamca, zapytaj , wie dlaczego tak go nazywam , do dzisiaj nie przeprosił