emj10 napisał(a):

Zaufania do PKW nigdy nie wyrażałem, a jedynie do głosów przeliczonych przez OKW, które w większości przypadków zgadzają się w gminach i powiatach.
To co wkleiłeś to jakiś odczyt z wadliwego systemu, który przecież nie działa. Nieprawdaż?
|
napisałeś że wyrażasz ZAUFANIE do wyników, a te jak wiadomo zanim trafią do mediów są muszą być wprowadzone do systemu PKW
gubisz się facet w zeznaniach i ciągle nie wiem do czego dążysz, czy do stwierdzenia że wszyscy ludzie w komisjach wyborczych to uczciwi ludzie i dasz sobie rękę uciąć?
Nie wiem czy chcesz zrobić siebie, czy z nas idiotów. Bo w takim poziom naiwności nie wierzę.