Gwiaździsty napisał(a):

|
Skoro obecnie wali się tyle kasy na ich pensje po 20 tys. zł oraz kilkuset w terenie po ponad 5 tys. to nikt mi nie wmówi, ze to kurestwo musi trwać nadal bo POstkomunistyczna sitwa tak chcel.
|
Przypomnę Ci ,że ci starsi panowie za rządów PIS też byli. Widocznie to etat aż do śmierci.
Po co te przekleństwa w twoich postach, znam starszego pana który też dobrze zarabia w dodatku jeszcze wszyscy musimy płacić za prywatną ochronę jego kuperka.