Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29055
Stary 19.11.2014, 15:26
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Skoro obecnie wali się tyle kasy na ich pensje po 20 tys. zł oraz kilkuset w terenie po ponad 5 tys. to nikt mi nie wmówi, ze to kurestwo musi trwać nadal bo POstkomunistyczna sitwa tak chcel.
Przypomnę Ci ,że ci starsi panowie za rządów PIS też byli. Widocznie to etat aż do śmierci.
Po co te przekleństwa w twoich postach, znam starszego pana który też dobrze zarabia w dodatku jeszcze wszyscy musimy płacić za prywatną ochronę jego kuperka.