Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29043
Stary 19.11.2014, 13:38
carpenter napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj w sondażu robionym przez CBOS Platforma miała rekordową przewagę nad PiSem. Premiera chyba jednak skapnęła się że wraz ze swoją psiapsiółką , świeżo mianowaną zarządzającą tą śmieszną instytucją trochę przegieły, bo dziś w badaniu TNS prowadzi już PiS.
co nie zmienia faktu że chłopskie arbuzy , i w reżimowym obop czy innym TNS mają po 8%, wytłumaczy ktoś ten fenomen, nawet reżimowe sondażownie zapętliły się , a tak na marginesie kogo obchodzi urojony sondaż do sejmu w takiej sytuacji jak mamy? ja uważam że PIS ma tyle co mówił na taśmach sienkiewicz czyli coś koło 40 % , to nic innego jak kreowanie rzeczywistości