Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
carpenter
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: KrK
Offline
#
29027
19.11.2014, 11:13
A co na to wszystko nasza "premiera". Czyżby znając prawdziwy wynik wyborów zamknęła się w łazience i płacze?
carpenter
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do carpenter
Znajdź inne posty napisane przez carpenter