Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29025
Stary 19.11.2014, 10:58
Jaroo1 czy Ty mówisz o Państwie demokratycznym? czy coś mi umknęło , ja wiem, Ty wiesz, to jest banalnie proste, ale jak sitwa peowsko-peselowska obroni swój żłób? czy Ty widziałeś przed erą różowo-zieloną przed 2007 rokiem problemy z wyborami, pewnie coś fałszowali , ale nie na rympał jak teraz
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 19.11.2014 o godz. 11:01.