uposledzony_ale_kumaty napisał(a):

mało kto zwrócił uwagę że wyniki exit pool dla prezydentów, frekwencji są praktycznie na takim poziomie jak ogłoszono o 21.00 w niedzielę, dodatkowo wyniki są znane od dawna, tylko dziwnym trafem nie ma wyników do sejmików , mało tego cząstkowe PKW odbiegają o kilkanaście procent? mało ? to jeszcze jeden smaczek, wczoraj ni z gruchy ni z pietruchy pokazuje się sondaż do parlamentu(sic) obop rządowy , tutaj Państwo PO 38% (SIC!) , PIS 27,i uwaga uwaga PSL 8%, chce ktoś skomentować ?