Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29022
Stary 19.11.2014, 10:15
uposledzony_ale_kumaty napisał(a):Wyświetl post
mało kto zwrócił uwagę że wyniki exit pool dla prezydentów, frekwencji są praktycznie na takim poziomie jak ogłoszono o 21.00 w niedzielę, dodatkowo wyniki są znane od dawna, tylko dziwnym trafem nie ma wyników do sejmików , mało tego cząstkowe PKW odbiegają o kilkanaście procent? mało ? to jeszcze jeden smaczek, wczoraj ni z gruchy ni z pietruchy pokazuje się sondaż do parlamentu(sic) obop rządowy , tutaj Państwo PO 38% (SIC!) , PIS 27,i uwaga uwaga PSL 8%, chce ktoś skomentować ?
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 19.11.2014 o godz. 10:20.