kerim1906 napisał(a):

|
rozmywaczu mamy 2014 rok , zapamiętaj 2014 ROK,
|
W dodatku wynik PSL-u z 2010 już wtedy był sfałszowany (ta słynna gigantyczna , największa w Polsce liczba kart nieważnych w tym województwie). Wystarczyło tylko wyjechac do nastepnej wsi, która już nie była w tym województwie i liczba kart nieważnych spadała gwałtownie w dół

.