Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 19.11.2014, 09:18
Spodziewajmy sie ciezkiego meczu ale wygranego. Gornik gdy jedzie na wyjazd zapomina jak sie gra przez co czasem pakuja im po kilka bramek,to druzyna dalej I ligowa wzmocniona kilkoma pilkarzamy z ekstraklasy,wiec powinnismy wygrac
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując