|
Spodziewajmy sie ciezkiego meczu ale wygranego. Gornik gdy jedzie na wyjazd zapomina jak sie gra przez co czasem pakuja im po kilka bramek,to druzyna dalej I ligowa wzmocniona kilkoma pilkarzamy z ekstraklasy,wiec powinnismy wygrac
Lepiej zapobiegać niż leczyć
|