palikot napisał(a):

bilet kupuj a nie
|
Juz dawno mam
Gwiaździsty napisał(a):

Na jakimś dopingu jesteś ? Chyba, ze to był żart ? Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
|
Mecz jest w sobote 22 listopada a ja w tym dniu mam urodziny - dlatego napisałem, ze fajnie by było gdyby w moje urodziny czyli 22 listopada troche Gornikowi nastrzelali
