Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 19.11.2014, 08:14
palikot napisał(a):Wyświetl post
bilet kupuj a nie
Juz dawno mam
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Na jakimś dopingu jesteś ? Chyba, ze to był żart ? Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
Mecz jest w sobote 22 listopada a ja w tym dniu mam urodziny - dlatego napisałem, ze fajnie by było gdyby w moje urodziny czyli 22 listopada troche Gornikowi nastrzelali
Odpowiedz cytując