mitmichael napisał(a):

Mam nadzieje, ze Nasi sobie troche postrzelaja i na moje urodziny wygramy wysoko Do zobaczenia przy R22, w koncu mecz o normalnej godzinie
|
Na jakimś dopingu jesteś ?

Chyba, ze to był żart ? Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.