Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 19.11.2014, 08:08
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje, ze Nasi sobie troche postrzelaja i na moje urodziny wygramy wysoko Do zobaczenia przy R22, w koncu mecz o normalnej godzinie
Na jakimś dopingu jesteś ? Chyba, ze to był żart ? Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
Odpowiedz cytując