emj10 napisał(a):

|
Palikot przecież sam o tym pisałem na tym forum gdy wczoraj nikt nawet jeszcze nie podnosil tego tematu. Znalem już wtedy liczby z kilku powiatow woj. mazowieckiego i zapowiadalo się, ze bedzie to bardzo duzy wynik.
|
akurat nie czytam wszystkiego bo nie mam tyle czasu.
Taka liczba głosów nieważnych i wiele głosów krążących w internecie, że w jakiejś wsi cała rodzina w 6 osób szła głosować na kogoś a na protokole były 2 głosy, bądź w ogóle nie było, świadczy, że te wybory są masowo fałszowane i nie ma co się pogadzać. Jak wytłumaczysz słynny "fenomen" PSL-u na mazowszu w 2010?
nie pozostaje nic innego jak zacytować klasyka