Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29003
Stary 18.11.2014, 23:52
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Nie piszę z Hamburga, a ostatnio z Polskibo do końca listopada mam tournee po kraju, a w wyborach głosowałem w mazowieckim i do 8 rano w poniedziałek miałem kontakt z wieloma członkami komisji, którzy liczyli głosy. Sam przecież pisałem, że głosów nieważnych do sejmiku jest bardzo dużo.

Nie mam też żadnych preferencji dla którejś z partii centralnych, bo tak jak pisałem PiS i PSL to była główna kokurencja dla KWW, który popieram. Niestety PiS wygrał, a PSL zrobiło dobry wynik i trzeba się z tym jakoś pogodzić.
gigantyczna ilość a nie bardzo dużo...
zanosi się na to, że te wybory będą najbardziej sfałszowane w historii.
zobaczymy...
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰