A pamiętam oburzenie platfusów na wyniki wyborów na Białorusi i w Rosji
To już jest tragedia, nawet mi się śmiać nie chce bo widać że pasożyty i przestępcy chcą się trzymać żłoba za wszelką cenę.
Niech od razu podadzą wyniki przyszłorocznych wyborów parlamentarnych, wstydu k.urwy nie mają.