Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28991
Stary 18.11.2014, 21:57
Janusz Korwin Mikke już mówił o "fenomenie" PSL-u na mazowszu parę lat temu:

http://www.wykop.pl/ramka/902361/kor...wanie-wyborow/

Widać po mapce... idealnie
Przeczuwam, że pojawiające się informacje o tym, że każdy bolek stolek z 6 podstawówki hakerstrwa może zalogować do serwisu i mącić w protokołach to nie licze że ta akcja z tym systemem to wypadek
Za bardzo znam te państwo ten naród żebym łudził się że jest inaczej

Ide o zaklad, że na ulicę nikt nie wyjdzie

http://prawo.rp.pl/artykul/728862.html
Ostatnio edytowane przez palikot : 18.11.2014 o godz. 22:01.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰