Janusz Korwin Mikke już mówił o "fenomenie" PSL-u na mazowszu parę lat temu:
http://www.wykop.pl/ramka/902361/kor...wanie-wyborow/
Widać po mapce... idealnie

Przeczuwam, że pojawiające się informacje o tym, że każdy bolek stolek z 6 podstawówki hakerstrwa może zalogować do serwisu i mącić w protokołach to nie licze że ta akcja z tym systemem to wypadek

Za bardzo znam te państwo ten naród żebym łudził się że jest inaczej
Ide o zaklad, że na ulicę nikt nie wyjdzie
http://prawo.rp.pl/artykul/728862.html