Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28984
Stary 18.11.2014, 20:40
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę chciałbym aby PSL wygrało wybory. Byłoby to apogeum naszego systemu rodem z Białorusi. Dziś NIK weszła do PKW, prezes NIK już określa wszystko co tam się dzieje mianem skandalu. Mam nadzieję że wpłynie na tyle dużo skarg że Sąd najwyższy unieważni wybory. Wcale nie jest to nierealne.

Czym więcej takich akcji tym większa nadzieja że ludzie w końcu przejrzą na oczy, chociaż jak to mówią nadzieja matką głupich.
NIK to wydmuszka, wymuskany peowiec kwiatkowski robi tylko szum , zobacz co będzie sprawdzał, żenada na pokaz, tak jak jutro zrobi to bulu