|
Wyniki bez miast. Poczekajcie.
Tak samo jak pisalem ostatnio, ze to PO wygra w wyborach do europarlamentu, choc prowadzil PiS.
PSL powinien miec jednak wynik ok. 20% i wygrac w minimum 2 wojewodztwach. Już w niedziele w nocy mialem informacje, ze w niektorych komisjach PSL mial swietne wyniki do sejmiku dlatego pisalem, ze moze byc lepiej niz 17%.
|