Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28976
Stary 18.11.2014, 20:01
Wyniki bez miast. Poczekajcie.

Tak samo jak pisalem ostatnio, ze to PO wygra w wyborach do europarlamentu, choc prowadzil PiS.

PSL powinien miec jednak wynik ok. 20% i wygrac w minimum 2 wojewodztwach. Już w niedziele w nocy mialem informacje, ze w niektorych komisjach PSL mial swietne wyniki do sejmiku dlatego pisalem, ze moze byc lepiej niz 17%.