Nowa siłą wyrosła

. To wszystko przez rosyjskie embargo na polską żywność. Sadownicy i rolnicy taplając się w swoich niewyeksportowanych płodach rolnych ze szczęścia zagłosowali gremialnie na PSL jak nigdy w historii Polski.
Tylko idiota uwieży w to, że sa prawdziwe.