|
Akurat co do mazowieckiego i swietokrzyskiego to byli faworyci do wygranej. Przypominam ze w 2010 wygrali w swietokrzyskim, a w mazowieckim byli bardzo blisko i maja od lat marszalka.
Zreszta w mazowieckim bez duzych miast wygrywaja w kazdych wyborach, a tutaj mamy beznadziejna frekwencje w miastach.
|