Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28970
Stary 18.11.2014, 19:01
Nie popieram żadnego SIO

Co do wyborów to jednak PSL mógł przywalić naprawdę niezły wynik. W wielu gminach i powiatach już wygrał, ma najwięcej burmistrzów i wójtów, a zanosi się na rewelacyjny wynik w sejmikach.